O Firmie

Korzystając z doświadczeń i inwencji twórczych dążę do stworzenia produktu o najwyższej jakości za rozsądną cenę. Jednym z głównych zakresów działalności mojej firmy jest reklama wizualna. Moją maksymą jest wykonawstwo od projektu do efektu, z gwarancją wysokiego poziomu artystycznego i technicznego.

Tworzę z pasją, wkładając w pracę nie tylko wieloletnie doświadczenie i wiedzę ale przede wszystkim serce. Wspomagam się nieustannym rozwojem. To on poszerza paletę moich zdolności, dając możliwość dostosowania oferty tak, aby moi nabywcy otrzymywali rozwiązania o unikalnych walorach plastycznych. Stawiam na kreatywność i pomysł starając się uwzględniać cenne uwagi klientów.

W swojej pracy wykorzystuję nowoczesny sprzęt komputerowy i techniczny oraz najwyższej jakości materiały do produkcji. Posiadam własny park maszynowy (plotery: frezująco-grawerujący, tnący, termiczny).

Dzięki bezpośredniemu wykonawstwu oraz doskonale wyposażonej pracowni jestem w stanie zapewnić Państwu konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji oraz wysoką jakość usług.

Zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług.
Zapraszam do współpracy.

Dariusz Kosiński